PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Kursy dla operatorów maszyn Claas

Kursy dla operatorów maszyn Claas Obsługa największych maszyn to duże wyzwanie, warto więc wiedzieć jak wykorzystać ich potencjał, fot.kw

Autor: Karol Wieteska

Dodano: 08-06-2016 09:43

Tagi:

Duże, naszpikowane elektroniką maszyny oferują zazwyczaj bardzo duże wydajności pracy, ale pod warunkiem, że są optymalnie wykorzystane. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników największych kombajnów, firma Claas oferuje szkolenia z zakresu obsługi kombajnów Lexion, sieczkarni Jaguar i ciągników Xerion.Do tej pory z możliwości takiej mogli skorzystać jedynie nabywcy nowych maszyn Claas, ale mając na uwadze potrzeby klientów firma Claas Polska postanowiła rozszerzyć możliwość skorzystania z tego typu szkoleń dla każdej zainteresowanej osoby.

Oferta zawiera kursy z zakresu eksploatacji i obsługi kombajnów zbożowych Claas Lexion serii 600 oraz serii 700, sieczkarni samojezdnych Claas Jaguar serii 800 i 900 oraz ciągników Claas Xerion 5000.

Na jednodniowym szkoleniu poruszane będą m.in zagadnienia z zakresu przepisów p. poż. i bhp podczas pracy maszyną; budowy, obsługi technicznej oraz regulacji maszyny, czy też doboru materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych.

Nie zabraknie także porad odnośnie organizacji pracy na polu czy też czynności konserwacyjnych, jakie należy w maszynach wykonać zarówno podczas pracy jak i na koniec sezonu.

Kursy będą się odbywały w okresie od 6. czerwca do 1. lipca 2016 w godzinach 8:30 do 17:30 w nowo powstałej Akademii Claas Polska w Niepruszewie.

Koszt takiego szkolenia wynosi 200 zł netto.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.162.165.158
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!