Wrzecionowa kosiarka 2653B

Jak zapewnia producent, ten model kosiarki zapewnia najwyższą jakość koszenia, precyzyjne ustawienie wysokość cięcia, maksymalny komfort pracy operatora oraz ergonomicznie zlokalizowane elementy sterujące. Operator ma do wyboru fotel standardowy lub wersje Deluxe, które dodatkowo posiada podłokietniki z podparciem odcinka lędźwiowego oraz układ amortyzacji, który można regulować odpowiednio do masy ciała operatora i oczekiwanego poziomu komfortu.

→ Przeczytaj także, jak wygląda przygotowanie piłkarskiej murawy.

- Kosiarki wrzecionowe charakteryzują się precyzyjnym i dokładnym koszeniem źdźbła trawy, dzięki czemu nie posiada ona żadnych nierówności. Dodatkowe rolki umieszczone za zespołami koszącymi pozwalają na ukształtowanie charakterystycznych pasów zieleni, które budzą uznanie wśród kibiców oglądających zmagania swoich zawodników – mówi Robert Łoza z John Deere Polska.

Ciągniki kompaktowe 3045R oraz 4066R

Za prace związane z utrzymaniem porządku, odśnieżaniem, zamiataniem oraz transportem na boiskach, odpowiada ciągnik serii 3R, który wyposażony jest w szereg zaawansowanych funkcji. Wśród nich są: napęd na cztery koła, cyfrowy system monitorowania osiągów pracy oraz elastyczny system zarządzania mocą, który maksymalizuje osiągi ciągnika.

→ O ciągniku John Deere 3045R pisaliśmy więcej TUTAJ

Do prac ściśle związanych z pielęgnacją murawy, takimi jak aeratory, piaskarki, szczotki czy zgrzebła, najlepiej jest wykorzystywać ciągnik 4066R. Jego autem jest szereg funkcji inteligentnych, które pozwalają ograniczyć zmęczenie operatora spowodowane całym dniem pracy.

– Jedną z nich jest siedzisko Air Ride. Gdy dodamy do tego praktyczne montowane z tyłu dodatkowe elementy sterownicze tylnego podnośnika Hitch Assist oraz opcjonalny samopoziomujący ładowacz, praca osoby odpowiedzialnej za przygotowanie murawy stanie się o wiele bardziej bezpieczna, wygodna i wydajna – mówi Robert Łoza.

Pojazdy użytkowe Gator

Prace związane z utrzymaniem porządku, odśnieżaniem, zamiataniem, a przede wszystkim transportem, to domena pojazdów Gator. Ich charakterystyka, to trwałość i niezawodność oraz możliwość dotarcia niemal w każde miejsce.