PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Technika rolnicza

  Zakaz handlu w niedzielę a branża rolnicza

  Czy zakaz handlu w niedzielę może mieć wpływ na organizację pracy rolników? Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych w wydanym komunikacie informuje, że tak i to znaczny. Szczególnie w trudnych sezonach, kiedy liczy się...

 • Technika rolnicza

  Case IH: Jak zarabiać więcej w swoim gospodarstwie?

  Na ciekawy pomysł przybliżający zastosowanie nowoczesnych technologii wpadła firma Case IH. Firma wprowadza projekt „Case IH na 5” który ma przybliżyć oferowane przez siebie możliwości dla zwiększenia efektywności pracy przy...

 • Technika rolnicza

  Nowe prasy Claas Rollant i Rollant Uniwrap

  Kolejnymi prasami, w których Claas wprowadził zmiany są prasy Rollant oraz Rollant Uniwrap. Podobnie jak w przypadku Quadratów maszyny będą dostępne na przyszłoroczne żniwa.

 • Technika rolnicza

  Ursus obecny nie tylko na polach

  Spółka Ursus została głównym sponsorem Mistrzostw Europy we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego, które odbywają się w dniach 17-20 sierpnia br. na Hipodromie im. 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich w Morawie koło Strzegomia.

 • Technika rolnicza

  Prasy kostkujące Claas z nowymi funkcjami

  Seria Quadrant, czyli duże prasy kostkujące firmy Claas zostały wzbogacone o nowe funkcje. Zmiany objęły modele 4200, 5200 oraz 5300. Zmodernizowane maszyny wyjadą na pola najprawdopodobniej już na następne żniwa.

 • Technika rolnicza

  Mały przewodnik po smarach

  Dobór środków smarnych to podstawa, bez której trudno o bezproblemową eksploatację. Regularna kontrola punktów smarowania i ich uzupełnianie to jedno ale jak właściwie wybrać smar? Jak czytać oznaczenia na etykiecie? I dlaczego warto...

 • Maszyny rolnicze

  Kompakt zbudowany na nowo - ciągniki Valtra A

  Zmienione silniki, kabina, rama… O czwartej generacji ciągników serii A Valtry można powiedzieć, że to zupełnie nowe konstrukcje. Sprawdziliśmy, jakie największe zmiany zaszły w tych maszynach.

 • Serwis, części, osprzęt

  Jak zwiększyć wydajność kombajnu? Trzy ważne kroki

  Aby optymalnie wykorzystać wydajność kombajnu, po pierwsze trzeba zrozumieć zasadę działania kombajnu, wtedy łatwiej będzie wykonywać kolejne regulacje. Mówi o nich Wojciech Purczyński z New Holland.

 • Technika rolnicza

  Koja stawia na pługi

  Przedsiębiorstwo z Podlasia znane jest z produkcji kabin, jednak całkiem niedawno oferta została zasilona przez pługi. Dziś wiadomo, że nie był to eksperyment, a Koja całkiem poważnie podchodzi do wprowadzania nowych produktów do swojej...

BAZA WIEDZY

Kubota to nie tylko ciągniki

Jeszcze do niedawna marka Kubota była znana polskim rolnikom przede wszystkim z ciągników. Jednak japoński producent dąży do tego, żeby zaoferować pełną linię maszyn rolniczych. Zamiary są realizowane szybko.

PARTNER SERWISU

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dniBĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

KATALOG MASZYN

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Farmtrac Heritage,Zetor Major-i ten każdy 75 km

Gszechu

Za mały coś od 80 km