PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Technika rolnicza

  Pług dłutowy Grot od Mandamu

  Uprawa bezorkowa cały czas jest tematem zainteresowania ze strony rolników. I właśnie z tego powodu, gliwicki Mandam w czasie targów Agrotech 2017 zaprezentował pług dłutowy Grot, który dobrze wpisuje się w tematykę uprawy uproszczonej.

 • Technika rolnicza

  Kierunek: Afryka i Bliski Wschód

  Po raz pierwszy od kilku lat, nastroje w Europie w branży rolnej zmieniają się na bardziej pozytywne. To jednak przede wszystkim wynik zwiększenia zamówień na maszyny przez kraje spoza UE.

 • Maszyny rolnicze

  Ursus wyśle tysiące maszyn rolniczych do Zambii

  Polski producent ciągników podpisał kontrakt warty 100 mln dolarów z zambijską spółką. Dostarczy do Zambii ponad pięć tysięcy maszyn rolniczych, uruchomi także montownię oraz zorganizuje w tym kraju 10 centrów serwisowych.

 • Technika rolnicza

  90 KM za 135 tys? Nowy Solis 90

  Producent ciągników rolniczych z Indii – firma Solis, znana jest z prostych i bardzo atrakcyjnie wycenionych ciągników. Jednak przy okazji zaprezentowania odświeżonej wersji modelu 90, podczas targów Agrotech 2017, okazało się, że czasy...

 • Technika rolnicza

  Manitou MT 420H – kompaktowa ładowarka nie tylko na budowę

  W tym roku jedną z najwyraźniejszych i najbardziej widocznych zmian w ofercie ładowarek teleskopowych Manitou było wprowadzenie nowych, przestronniejszych i bardziej ergonomicznych kabin. Jednak naszą uwagę przykuła niewielka ładowarka MT...

 • Technika rolnicza

  Unia RCW 120 - nowy rozsiewacz w korzystnej cenie

  W czasie targów Agrotech 2017 w Kielcach Unia Group zaprezentowała najnowszy rozsiewacz w swoim portfolio: model RCW 120 o pojemności 12 tys. l. Jest to odpowiedź firmy na zapotrzebowanie ze strony dużych gospodarstw i usługodawców.

 • Bydło i mleko

  Wóz paszowy i ścielarka w jednym

  Wóz paszowy ze ścielarką DafAgro BL-100, dwuzadaniowa maszyna przeznaczona dla gospodarstw utrzymujących bydło została nagrodzona Złotym Medalem podczas ostatnich Targów Ferma w Łodzi.

 • Technika rolnicza

  Sipma Kos - nowe kosiarki dyskowe z Lublina

  Podczas targów Agrotech 2017, na ekspozycji firmy Sipma, można było zobaczyć aktualny przegląd maszyn z oferty producenta z Lublina, w tym nową kosiarkę dyskową Kos.

 • Technika rolnicza

  Tolmet Simply- kompaktowa talerzówka w dobrej cenie

  Kompaktowe brony talerzowe do tej pory oferowano zwykle w większych szerokościach roboczych co pociągało za sobą konieczność posiadania mocniejszego traktora. Dla właścicieli mniejszych ciągników ciekawą ofertę ma obecnie firma Tolmet...

 • Technika rolnicza

  To już 50 lat kosiarek dyskowych Kuhn

  Imprezy targowe, takie jak kielecki Agrotech, to nie tylko miejsce dla prezentacji najnowszych maszyn ale również możliwość pokazania jak przez lata zmieniano i udoskonalano konstrukcje. Tak było w przypadku firmy Kuhn.

BAZA WIEDZY

Używany Fendt Farmer 312 LSA - cały artykuł

Pomimo tego, że od początku produkcji Fendta Farmera 312 LSA minęło już 30 lat, model ten wciąż cieszy się dużym powodzeniem na rynku wtórnym. Przyjrzeliśmy się więc temu legendarnemu już ciągnikowi, sprawdzając, czy dalej można...

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dniBĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

KATALOG MASZYN

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Aż tak gęsto siejesz ,czy niepowschdziła ?

Daymon

Panowie w piątek mam zamiar kropić od robaczka-Nurelle,bormax,siarczan magnezu i pytanie czy można dać do tego mocznik a jeśli tak to ile?