Case swoją ofertą obejmuje rotorowe kombajny zbożowe, ciągnik o mocach od 50 do 600 KM. – Na razie skupiamy się na rynku lokalnym na terenie 18 powiatów, ale nie ukrywam, że będziemy chcieli z niektórymi maszynami rozszerzyć swoją działalność na teren być może całego woj. wielkopolskiego. Jest to jednak okres długiej i intensywnej pracy. Dzisiaj musimy po prostu dobrze wystartować. – powiedział podczas targów Polagra Premiery Tomasz Polak, dyrektor handlowy firmy Agro Rami.

Polak uważa, że konkurencja jest duża, ale jeśli chce się coś zrobić porządnie, to na pewno wystarczy miejsca aby zaistnieć na rynku. Firma zamierza sprzedawać wyłącznie maszyny nowe i prowadzić kompleksową obsługę serwisową. Do końca 2010 r. ma powstać w Pucharach nowe centrum sprzedaży maszyn z nowoczesną halą naprawczą.

Spółka Agro Rami działa od 1991 r., a jej właścicielami są Danuta, Waldemar i Sylwia Raniś. Firma, oprócz sprzedaży polskich i zagranicznych maszyn, jest w polskiej czołówce jeśli chodzi o hurtową sprzedaż części zamiennych do maszyn rolniczych oraz jest wyłącznym importerem opon BKT. Agro Rami zatrudnia prawie 80 osób.

Źródło: farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!