W tym roku targi odbywały się w dniach 19-22 września. Na blisko 160 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej swoją ofertę prezentowało ponad 800 przedsiębiorstw z branży rolniczej i nie tylko.

Na prezentację swoich produktów w Polsce zdecydowało się ponad 100 firm zagranicznych. Były to m.in. przedsiębiorstwa z : Włoch, Francji, Wielkiej Brytanii, Białorusi, Holandii, Ukrainy, Dani, Irlandii oraz Chin.

Precyzyjne podsumowenie tegorocznych targów zamieścimy niebawem, ale już dziś wiadomo, że pod względem liczby wystawców były one nieco większe niż ubiegłoroczna edycja Agro Show. 

Tegoroczne targi przebiegały pod znakiem zmiennej pogody. Mimo piątkowego oraz niedzielnego przelotnego deszczu osoby zwiedzające targi były w dobrym nastroju. Zapewne sprzyjały temu liczne atrakcje firmowych stoisk oraz odpowiednie przygotowanie ciągów komunikacyjnych przez organizatorów.

Sporym zainteresowaniem cieszyło się również nasze stoisko, na którym zwiedzający mogli skosztować polskich jabłek, a także skorzystać z przygotowanych przez kucharzy potraw. Była to jednocześnie dobra okazja do rozmów oraz bliższego poznania osób, które tworzą Farmera. Dziękujemy za Wasze odwiedziny i zainteresowanie.  

Jesteśmy zadowoleni z sukcesu tegorocznych targów. Doskonale zafunkcjonowały wszystkie nowości w formie linii meleksowych czy punktów z dostępem do internetu, które również w przyszłym roku znajdą swoje miejsce na targach - podsumowuje Renata Arkuszewska, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych, która jest organizatorem Agro Show. 

Podobał się artykuł? Podziel się!