PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Aktywny Compact-Solitair

Aktywny Compact-Solitair

Jedną z nowości firmy Lemken, zaprezentowaną podczas ostatnich targów Polagra Premiery jest siewnik Compact-Solitair wyposażony w bronę wirnikową Zirkon.Maszyna dysponuje zbiornikiem o pojemności 3500 litrów, co jest ponad trzy razy większą wartością niż trzymetrowa kombinacja brony wirnikowej z siewnikiem. To daje Compact-Solitair-owi dużą przewagę w wydajności pracy. Jeden pełny zasobnik umożliwia obsianie pszenicą nawet 20-hektarowego pola.

Ogumione koła dociskowe dużej średnicy umożliwiają szybszy i łatwiejszy transport maszyny na duże odległości, nawet z wypełnionym po brzegi zbiornikiem i ciągnikiem. Do współpracy z 3-metrową maszyną powinien wystarczyć ciągnik o mocy 120 KM.

Brona wirnikowa Zirkon 10 spulchnia glebę odpowiednio do uprawy tradycyjnej jak i uproszczonej bez względu na warunki glebowe. Producent zapewnia, że siewnik Compact-Solitair wraz z broną wirnikową zapewnia znacznie więcej funkcji niż zestawy siewników z narzędziami talerzowymi przy porównywalnym zużyciu paliwa i tempie pracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (2)

  • nawigator 2012-03-01 21:28:04
    superoskie redlice wysiewajace z kolem kopiujacym..<.moje marzenie>
  • kiciak 2012-03-01 20:02:38
    Wszystko pięknie tylko ta CENA!!! Lemken jak zwykle przechodzi sam siebie
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.189.255
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!