"E-learning" to interaktywny system szkolenia operatorów maszyn Amazone, który jest prowadzony za pośrednictwem komputera lub tabletu. Ta nowa usługa zapewnia rolnikom szansę zapoznania się z nową maszyną i zasadami jej eksploatacji jeszcze przed przystąpieniem do pracy, tak aby od samego początku móc wykorzystać pełen potencjał maszyny.

Szkolenie (dostępne on-line lub off-line) zawiera wiele informacji i klipów wideo wyjaśniających działanie podzespołów maszyn Amazone. Poza tym w cyklu szkoleń uwzględniono również prezentacje dotyczące serwisowania maszyn, czy nastawiania parametrów roboczych.

Podobnie jak rok temu programem Amazone E-learning objęte są siewniki punktowe EDX, opryskiwacze UF i UX, rozsiewacze ZA-TS, a także panel operatora Amatron 3. Oprócz tego w tym roku dołączono również informacje o siewnikach Citan 01, kombinacjach uprawowo siewnych Cirrus 03 i panelu Amadrill +.

Ponadto dostępny jest także pakiet szkoleń dla operatorów pługów Cayron, który poszerza wiedzę rolników w zakresie prawidłowej regulacji pierwszej skiby, regulacji kąta pochylenia pługa czy dostosowania głębokości roboczej.

Amazone "E-Learning" na chwilę obecną jest dostępny gratis w języku niemieckim, angielskim, francuskim lub rosyjskim. Producent w przyszłości nie wyklucza wprowadzenia również polskiej wersji szkoleń. Wszyscy, którzy są zainteresowani poszerzeniem swojej wiedzy na temat maszyn Amazone mogą skorzystać ze szkolenia, które jest dostępne na stronie głównej firmy (www.amazone.de) w zakładce Serwis/E-Learning.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!