PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Amazone – nowe, interaktywne szkolenia

Amazone – nowe, interaktywne szkolenia Amazone E-learning to cykl szkoleń dostępnych on-line dla operatorów maszyn Amazone, fot. Amazone.

Firma Amazone rozszerza swoje narzędzia internetowe o system szkolenia operatorów E-learning. Na chwilę obecną szkolenia dostępne są w 4 językach: angielskim, francuskim, niemieckim i rosyjskim."E-learning" to interaktywny system szkolenia operatorów maszyn Amazone, który jest prowadzony za pośrednictwem komputera lub tabletu. Ta nowa usługa zapewnia rolnikom szansę zapoznania się z nową maszyną i zasadami jej eksploatacji jeszcze przed przystąpieniem do pracy, tak aby od samego początku móc wykorzystać pełen potencjał maszyny.

Szkolenie (dostępne on-line lub off-line) zawiera wiele informacji i klipów wideo wyjaśniających działanie podzespołów maszyn Amazone. Poza tym w cyklu szkoleń uwzględniono również prezentacje dotyczące serwisowania maszyn, czy nastawiania parametrów roboczych.

Podobnie jak rok temu programem Amazone E-learning objęte są siewniki punktowe EDX, opryskiwacze UF i UX, rozsiewacze ZA-TS, a także panel operatora Amatron 3. Oprócz tego w tym roku dołączono również informacje o siewnikach Citan 01, kombinacjach uprawowo siewnych Cirrus 03 i panelu Amadrill +.

Ponadto dostępny jest także pakiet szkoleń dla operatorów pługów Cayron, który poszerza wiedzę rolników w zakresie prawidłowej regulacji pierwszej skiby, regulacji kąta pochylenia pługa czy dostosowania głębokości roboczej.

Amazone "E-Learning" na chwilę obecną jest dostępny gratis w języku niemieckim, angielskim, francuskim lub rosyjskim. Producent w przyszłości nie wyklucza wprowadzenia również polskiej wersji szkoleń. Wszyscy, którzy są zainteresowani poszerzeniem swojej wiedzy na temat maszyn Amazone mogą skorzystać ze szkolenia, które jest dostępne na stronie głównej firmy (www.amazone.de) w zakładce Serwis/E-Learning.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (2)

  • Pineska 2015-05-26 19:00:28
    Mnóstwo kultury, wyrażeń z języka potocznego, dużo serca i pracy, to wszystko sprawia, że http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 Niemcy, Francuzach i języku francuskim jest moim ulubioną stroną językową. Polecam dla zainteresowanych korepetycje język francuski szczecin. Chociaż w wielu państwach nie jest on językiem rodzimym, języka francuskiego używa się w wielu sektorach życia publicznego : w urzędach, w wojsku, w języku prawniczym, mediach, handlu i dyplomacji.
  • Bolek 2015-05-26 07:36:17
    podobno Polacy nie gęsi i też swój język mają a tu wokół angielszczyzna itd...
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.183.183
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!