Organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych wystawa Agro Show rozpoczęła się już po raz szesnasty. W tym roku organizatorzy spodziewają się frekwencji na poziomie 150 tys. osób zwiedzających, a więc podobnym do ubiegłorocznego.

Standardowo na gości czekają liczne atrakcje. Wśród nich dużą popularnością cieszyć się będą z pewnością pokazy i prezentacje maszyn. W przygotowanym ringu o wymiarach 100x40 metrów swoje możliwości zaprezentują opryskiwacze polowe, ładowarki teleskopowe, ładowacze oraz maszyny wyposażone w systemy rolnictwa precyzyjnego.

Podczas trwania wystawy, rolnicy będą mieli również możliwość uzyskania informacji w jednym z punktów doradczych agend rządowych, w tym między innymi: Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ARiMR, Państwowej Inspekcji Pracy, KRUS, Agencji Nieruchomości Rolnej, Agencji Rynku Rolnego oraz Ośrodków Doradztwa Rolniczego.


Nowością podczas tegorocznych targów są m.in. punkty Hotspot z bezpłatnym dostępem do internetu. Dodatkowo na terenie targów funkcjonują również linie meleksowe, z których mogą skorzystać zwiedzający. Uczestnicy targów mogą skorzystać również z aplikacji Agro Show. W aplikacji znajdują się aktualne informacje na temat wystawy, jej plan, spis wystawców, schemat linii meleksowych oraz rozkład jazdy autobusów z dworca PKP w Pobiedziskach.

Wystawa potrwa do poniedziałku ale już dziś serdecznie zapraszamy na nasze stoisko D 318.

Podobał się artykuł? Podziel się!