Europejska trasa obejmuje trzy imprezy. Pierwsza z nich odbędzie się na stadionie Gelredome w Arnhem (Holandia) w dniach 27 i 28 września. Kolejno gigantyczne pojazdy zaprezentują swoje możliwości na Sportpaleis w Antwerpii (Belgia) w dniach 4-5 października. Zwieńczeniem trasy będzie show zorganizowane 8 listopada na Friends Arena w Sztokholmie (Szwecja).

Każde z wydarzeń będzie obejmować emocjonujące show motoryzacyjne, w którym Monster Trucki będą wykonywały akrobacje na specjalnie przygotowanych torach przeszkód. Fani Monster Jam z pewnością będą także mieli okazję do zapoznania się z kierowcami tych potworów oraz samymi pojazdami, których wymiary robią imponujące wrażenie.

Tegoroczna (16-ta) edycja Monster Jam zgromadziła do tej pory ponad 4 miliony widzów na około 300 wydarzeniach, które odbywały się na całym świecie.

Oficjalnym i wyłącznym dostawcą opon dla pojazdów Monster Jam jest firma BKT. Partnerska umowa firmy obejmuje projekt techniczny oraz dostawę konkretnych opon dla całej floty pojazdów biorących udział w wydarzeniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!