Kilka lat temu, na terenie Republiki Czeskiej w miejscowości Dobříš, położonej niedaleko Pragi, została zbudowana od podstaw nowa fabryka firmy Doosan. W tym zakładzie produkowane są maszyny kompaktowe pod marką Bobcat (minikoparki oraz ładowarki ze sterowaniem burtowym). W Dobříš, znajduje się również jedno z kilku centrów badań i rozwoju (CBiR), gdzie projektowane są i testowane maszyny kompaktowe.

Doosan Infracore Construction Equipment wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom klientów na nowe maszyny i osprzęt poszukuje wykwalifikowanych inżynierów do pracy w fabryce oraz w ośrodku CBiR w Dobříš. Potrzebni są zarówno inżynierowie projektanci, jak i inżynierowie do pracy w fabryce.

Aktualnie poszukiwani są kandydaci na następujące stanowiska :
- Senior Design Engineer – Cabine & Operator Space
- Senior Design Engineer – Structures
- Engineering Project Leader

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV w języku angielskim wraz z listem motywacyjnym na adres : marek.osinski@doosan.com

Doosan Infracore Construction Equipment, jako światowy lider w produkcji maszyn budowlanych, posiada w swoim portfolio takie marki jak: Doosan, Bobcat, Montabert, Geith, Doosan Moxy i Doosan Portable Power.

Podobał się artykuł? Podziel się!