Przyczepy hiszpańskiej Camary są w Polsce dystrybuowane od trzech lat przez krajowy odział firmy z siedzibą w Sieradzu. Firma produkuje m.in. przyczepy, cysterny i rozrzutniki obornika o ładowności do 30 ton.

- Sprzedaż zazwyczaj odbywa się w ten sposób, że klient zamawia u nasz przyczepę ze specyfikacją zgodną z jego oczekiwaniami i wpłaca część kwoty za maszynę. Dostarczamy mu ją z okresie do około 1,5 miesiąca. Zawsze mamy też kilka maszyn na placu - wyjaśnia Grzegorz Wróbel z firmy Camara Polonia.

- Nie oszczędzamy na materiale. Jeśli ktoś wchodzi na tak duży rynek jak Polska z dużą konkurencją i będzie sprzedawał badziewie żeby tylko to sprzedać, to „pociągnie" najwyżej kilka lat. To co nas wyróżnia to przede wszystkim solidność. Wszędzie mamy wzmocnienia, blachę na burtach 4 mm, specjalne ranty wzmacniające burty do załadunku szuflą, itp. - przekonuje Wróbel.

Jak dodaje przedstawiciel firmy Camara, najbardziej „chodliwym" towarem z oferty hiszpańskiego producenta są przyczepy skorupowe i rozrzutniki o ładownościach w granicach 12 ton.

Podobał się artykuł? Podziel się!