PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Case IH – fabryka w St. Valentin z najlepszymi ocenami

Case IH – fabryka w St. Valentin z najlepszymi ocenami fot. CNH

Zakład w St. Valentin w Austrii, w którym produkowane są ciągniki Case IH i Steyr, otrzymał srebrny certyfikat potwierdzający wzorowe wdrażanie metodologii World Class Manufacturing. Oznacza to, że zakład działa w oparciu o najwyższe standardy produkcyjne.Po przeprowadzonym w dniach 27-28 maja br. audycie uznano, że w zakładzie produkującym ciągniki Case IH oraz Steyr w Sankt Valentin prowadzone są działania, które gwarantują doskonałość procesu produkcyjnego. Dzięki temu zakład mógł uzyskać srebrny certyfikat potwierdzający wdrażanie metodologii World Class Manufacturing (WCM, Produkcja Światowej Klasy).

Celem programu WCM jest kompleksowe podejście do idei produkcji wysokiej jakości przy jednoczesnym dbaniu o ochronę środowiska i maksymalnym wykorzystywaniu dostępnych surowców.

–  Osiągnięcie poziomu zasługującego na srebro zajęło nam jedyne siedem lat od rozpoczęcia programu WCM w St. Valentin. Jesteśmy niezwykle dumni, że zakład w St. Valentin jest pierwszą fabryką CNH Industrial produkującą sprzęt rolniczy i budowlany w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), która otrzymała to wyróżnienie. Zakład w St. Valentin już od dawna cieszy się bardzo dobrą opinią ze względu na wysoką jakość i wydajność produkcji, a teraz nasze wysokie standardy zdobyły uznanie i zostały oficjalnie potwierdzone –  mówi Andreas Kampenhuber, kierownik zakładu w St. Valentin.

Zakład w St. Valentin zatrudnia obecnie ok. 600 osób i jest jednym z grupy 34 zakładów produkcyjnych CNH Industrial w regionie EMEA. W austriackiej fabryce produkuje się ciągniki Case IH i Steyr o mocy do 270 KM. Obok części produkcyjnej przy zakładzie znajduje się również placówka stanowiąca główną siedzibę marek Case IH oraz Steyr na region EMEA.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.158.195
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!