Maszyny były prezentowane na 16 pokazach na terenie całej Polski. W pokazach wzięło udział ponad 5000 osób.

Pokazy żniwne na stałe już wpisały się w kalendarz New Holland. Dzięki współpracy z autoryzowaną siecią dealerską, New Holland miał możliwość praktycznego przetestowania podczas prac polowych aż 210 swoich maszyn. Były to nie tylko ciągniki. Sezon żniwny pozwolił na praktyczy pokaz wielu modeli kombajnów. Do pracy zaprzęgnięto również prasy i ładowarki teleskopowe.

Goście mogli również podziwiać egzotyczne tancerki, które tańcząc brazylijską sambę zaprezentowały przedsmak atrakcji, jakie czekają na klientów, którzy do końca września zdecydują się na zakup ciągnika serii z T8 (wycieczka do Brazylii).

- To pierwszy tego typu pokaz na naszym terenie - nie tylko statyczne przedstawienie maszyn, ale również praktyczna prezentacja ich możliwości, niezależnie od panujących warunków - mówił jeden z rolników. - Mając okazję zobaczyć nowości New Holland, a nawet wypróbować je osobiście, nie mogłem z niej nie skorzystać. Najbardziej zainteresowała mnie nowa odsłona kombajnu TC, nowa kabina, która w znaczny sposób redukuje poziom hałasu, a także o wiele lepiej przeszklona od poprzedniej.

Podczas tegorocznego sezonu zaprezentowano pełną gamę maszyn New Holland. Spotkania były okazją, aby dowiedzieć się, co zostało zmienione w ofercie produktowej marki oraz które z modeli doczekały się modyfikacji, a przede wszystkim zapoznać się nowościami wśród maszyn żniwnych m.in. nowym kombajnem zbożowym serii TC.

W trakcie każdego z pokazów odbyły się prawdziwe żniwa: od koszenia zboża, wyładunku ziarna, przez zbieranie słomy i układanie bel, na pracach uprawowych kończąc.

Praca każdej maszyny została szczegółowo omówiona przez specjalistów, a dzięki wykorzystaniu dynamicznych kamer Live, widzowie mieli możliwość obejrzenia ich w trakcie pokazu na telebimie. Ponadto można było zobaczyć i porównać w pracy, a także podczas jazdy próbnej ciągniki serii T4 oraz model serii T8, wyposażony w System Precyzyjnego Rolnictwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!