Wydłużyć okres gwarancji może każdy, zarówno kupujący jak i ten, który jest już właścicielem ciągnika POL-MOT H. Rozszerzenie okresu gwarancyjnego wiąże się z dodatkowymi kosztami. I tak przedłużenie gwarancji o 1 rok to koszt rzędu 1500 zł, o kolejne 2 lata – 2500 zł. Ci, którzy zdecydują się na wydłużenie gwarancji do 72 miesięcy, będą musieli zapłacić jedyne 3400 zł.

Ciągnik Warfamy wyposażony jest w silnik Perkinsa oraz układ przeniesienia napędu w pełni zsynchronizowaną skrzynię biegów z rewersem. Podstawowe wyposażenie obejmuje klimatyzację, okno dachowe, reflektory przednie i tylne na dachu, siedzisko pomocnika operatora, zaczepy (transportowy górny, transportowy dolny oraz zaczep rolniczy), sterowanie hamulców pneumatycznych przyczep (jednoobwodowe i dwuobwodowe) oraz obciążniki przednie.

Promocyjna cena i 36 miesięcy gwarancji stanowią bardzo atrakcyjną propozycję dla każdego gospodarstwa rolnego. Ciągniki serii POL-MOT H są dostępne w trzech mocach: 82, 92 i 102 KM. Prędkość maksymalna każdego z nich wynosi 40 km/h.

POL-MOT Warfama SA to jeden z największych polskich producentów sprzętu dla rolnictwa posiadający w swojej ofercie m.in. prasy zwijające, rozrzutniki nawozów, ładowacze czołowe TUR wraz z osprzętem, ciągniki, przyczepy wywrotki, zbieracze i platformy bel, owijarki i rozwijarki bel, kosiarki, przetrząsarki, zgrabiarki, koparko-ładowarki Mikrus, rozsiewacze nawozów, linie do brykietowania słomy.

źródło: farmer.pl/Polmot Warfama

Podobał się artykuł? Podziel się!