Do tej pory Farmtrac kojarzył się niemal wyłącznie z kolorem niebieskim, choć miały już miejsce próby wprowadzania innej kolorystyki. Stworzono na przykład linię ciągników przeznaczoną do prac komunalnych, a więc z żółtym lakierem oraz linię ciągników stosowanych do prac pielęgnacyjnych plaż na polskim wybrzeżu w kolorze białym.

Podczas tegorocznych targów rolniczych w Poznaniu i Kielcach można było już zobaczyć nowe barwy lakierów. Liczne pytania ze strony odwiedzających targi co do możliwości wyboru kolorystyki ciągnika utwierdziły producenta co do słuszności decyzji o zwiększeniu palety barw maszyn.

Spółka z Mrągowa wprowadziła teraz oficjalnie dwa rodzaje lakierów. Jedną z możliwości jest wybór z palety kolorów niemetalizowanych: biały, żółty, jasny zielony, czerwony i czarny. Dla bardziej wymagających klientów proponuje się  lakiery metaliczne  w kolorach: grafit, bordo, granat i ciemno zielony.

Możliwość wyboru koloru lakieru ciągnika jest opcją dodatkowo płatną. Dopłata za lakiery niemetalizowane wynosi 500 zł netto, a metaliczne 1100 zł netto.

Jak twierdzą przedstawiciele firmy Farmtrac, propozycja indywidualnego doboru koloru lakierów cieszy się wśród klientów bardzo dużym powodzeniem. Najbardziej popularne kolory to czerwony, czarny oraz grafik metalik.

Podobał się artykuł? Podziel się!