Model 675 DT jest najczęściej wybierany m.in. przez rolników z woj. mazowieckiego, kujawsko – pomorskiego, wielkopolskiego i podlaskiego. O wysokiej klasie ciągnika świadczy również tytuł „Maszyna Roku 2011”, przyznany przez niezależny zespół inżynierów i profesorów z największych polskich placówek naukowych. W konkursie brane były pod uwagę praktycznie wszystkie aspekty ciągnika: od kosztów eksploatacji i stosunku ceny do jakości po niezawodność i bezpieczeństwo.

Wyposażony w silnik Perkinsa, układ napędowy Carraro, układ paliwowy Bosch oraz podnośnik Mita, Farmtrac 675 DT (DT – napęd na 4 koła) wyróżnia się prostą konstrukcją, bez nadmiaru elektroniki.

- Firma Farmtracnie ma powodów do narzekań
– mówi Piotr Kalinowki, dyrektor sprzedaży w Farmtrac Europe. - W pierwszym półroczu bieżącego roku potwierdziliśmy, że jesteśmy liczącym się graczem na rynku. Pod względem ilości sprzedanych ciągników plasujemy się zaraz za czołowymi markami – w pierwszej ósemce (na 32 marki ujęte w statystykach) - podsumowuje.

Dla Farmtrac Europe w dalszym ciągu głównym rynkiem jest segment ciągników rolniczych do 75 KM, w którym nadal jest wiodącym dostawcą. Jednocześnie firma odnotowuje wzrost udziału w segmencie ciągników 80-90KM.

Według przedstawicieli firmy, świetne wyniki sprzedaży modelu 675 DT to efekt wspólnej długotrwałej pracy zespołu Farmtrac w tym konstruktorów, służby sprzedaży i marketingu oraz zasługa renomowanych firm kooperujących, w tym 40 polskich dostawców części i podzespołów.

Prognozując sprzedaż w kolejnych miesiącach w tym roku, Farmtrac liczy na dalszy wzrost sprzedaży ciągników, nie tylko ze względu na realizację programu PROW.

Podobał się artykuł? Podziel się!