Największy model opryskiwacza firmy Maschio-Gaspardo - Uragano, jest dostępny jest w szerokościach belki w zakresie 18 - 28 metrów, oraz pojemności zbiornika od 2000 do 4000 litrów cieczy. To niewątpliwie ciekawa propozycja jeśli chodzi o ochronę wysokich upraw.

Do zalet maszyny można z pewnością zaliczyć szczudłową budowę, wysoki prześwit oraz hydraulicznie regulowany rozstaw osi - do 3,05 m. Opryskiwacz ma napęd hydrostatyczny z 4 zakresami prędkości, hydropneumatyczne zawieszenie oraz 4 skrętne koła - te elementy mają zapewnić użytkownikowi bezpieczną i komfortową pracę.

System mechaniczny w opryskiwaczu Uragano wspomagany jest systemami elektronicznymi oraz systemem GPS. Takie połączenie ma zagwarantować maksymalną dokładność i wydajność pracy oraz minimalizację strat w kosztach oprysku.

- Jest to zupełna nowość na polskim rynku, ale już dostępna w sprzedaży. Co więcej, pierwsza maszyna już została sprzedana. Szczudłowa budowa, regulowany hydraulicznie prześwit i rozstaw kół szczególnie predysponuje maszynę do upraw kukurydzy, choć nie tylko - komentuje Hubert z Maschio-Gaspardo Polska. 

Targi Polagra Premiery odbędą się w dniach 30.01-02.02.2014 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

Podobał się artykuł? Podziel się!