PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

John Deere 5E już z fabryczną kabiną

John Deere 5E już z fabryczną kabiną

Autor: farmer.pl/K.Hołownia

Dodano: 08-02-2013 12:46

Od teraz trzycylindrowe ciągniki John Deere serii E będą oferowane również z fabryczną kabiną.- Zapotrzebowanie rynku - nie tylko naszego - na kabiny było duże, dlatego firma powzięła decyzję o rozpoczęciu takiej produkcji. Ciągnik będzie oferowany z kabiną lub bez niej - wyjaśnia Karol Zgierski z John Deere Polska.

Do tej pory trzycilindrowce z serii E były produkowane przez firmę John Deere wyłącznie w wersji bez kabiny. Na życzenie klienta, na poszczególnych rynkach kabiny do tych maszyn dostarczali lokalni producenci. W Polsce była to firma Naglak.

- Kabina jest podobna do tych oferowanych w ciągnikach serii 5000. Jest tylko odpowiednio dopasowana do tej serii. W odróżnieniu do oferowanej do tej pory, może być na przykład wyposażona w klimatyzację - dodaje specjalista z John Deere.

Maszyny będą zatem mogły być zamówione z dwoma wersjami nowej kabiny:
- z ogrzewaniem/wentylacją oraz
- dodatkowo z klimatyzacją.

Kabina posiada otwierane okna: przednie, tylne i boczne. Dodatkową zaletą jest cyfrowy wyświetlacz na desce rozdzielczej, zastosowany wcześniej w cieszących się dużą popularnością ciągnikach serii 5M. Zaletą dla gospodarstw hodowlanych będzie z pewnością niewielka wysokość ciągnika - poniżej 2,5 m, co pozwoli na pracę w niższych budynkach inwentarskich.

Ciągniki serii 5E (3 cyl.), są oferowane z silnikami o mocach: od 55 do 75 i są przeznaczone dla szerokiej grupy użytkowników: od rolników, hobbystystów, poprzez gospodarstwa rodzinne z hodowlą zwierząt lub produkcją mieszaną, gospodarstwa specjalistyczne oraz firmy komunalne.

Premierowe egzemplarze ciągników z fabrycznymi kabinami będzie można zobaczyć podczas kieleckich targów Agrotech.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (3)

 • uszaty 2013-05-11 11:32:45
  z tego ci mi się obiło to należy doliczyć 10 tyś brutto w porównaniu do kabiny z naglaka np: 5065E będzie kosztować około 118 tys brutto
 • Chłop 2013-02-11 19:21:44
  Ciekawy jestem o ile wzrośnie cena po zamówieniu z tą kabiną?
 • Kalosz 2013-02-09 12:25:55
  kajtek
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.224.108.85
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!