Firma Joskin produkuje maszyny dla rolnictwa od 1968 r. Mimo upływu lat i rozwoju firmy i produktów. Idea pozostała niezmieniona: „zapewnić najlepsze, niezawodne rozwiązania dla rolnictwa".

Dzisiaj grupę Joskin tworzą cztery zakłady: Soumagne i Andrimont w Belgii, Bourges we Francji oraz Trzcianka w Polsce. Polski odział istnieje od 1999 r. Znajduje się tam nowoczesny park maszynowy, w którym produkuje się najczęściej wybierane wozy asenizacyjne w Europie, rozrzutniki obornika i przyczepy do różnych zastosowań. Wydajność zakładów pozwoliła na wyprodukowanie niemal 3,5 tys. maszyn rolniczych w 2012 r., a w marcu tego roku wyprodukowano już trzydziestotysięczny egzemplarz wozu asenizacyjnego.

W Trzciance, od 2011 r. działa także ocynkownia. To jeden z największych tego typu obiektów w Polsce. Warto wspomnieć, że spełnia ona najbardziej rygorystyczne normy przewidziane dla tego typu zakładów pod względem ekologii i ochrony środowiska.

Z okazji obchodzonego jubileuszu, firma przygotowała atrakcyjne oferty cenowe. Przykładem może być 45-proc. upust na plandekę przyczepy Tetra Cap.

Aby uzyskać więcej informacji nt. jubileuszowej promocji, firma zachęca do odwiedzenia strony internetowej www.joskin.com lub kontaktu telefonicznego pod numerem (67) 216 82 99.

Podobał się artykuł? Podziel się!