Firma Joskin produkuje maszyny dla rolnictwa od 1968 r. Mimo upływu lat i rozwoju firmy i produktów. Idea pozostała niezmieniona: „zapewnić najlepsze, niezawodne rozwiązania dla rolnictwa".

Dzisiaj grupę Joskin tworzą cztery zakłady: Soumagne i Andrimont w Belgii, Bourges we Francji oraz Trzcianka w Polsce. Polski odział istnieje od 1999 r. Znajduje się tam nowoczesny park maszynowy, w którym produkuje się najczęściej wybierane wozy asenizacyjne w Europie, rozrzutniki obornika i przyczepy do różnych zastosowań. Wydajność zakładów pozwoliła na wyprodukowanie niemal 3,5 tys. maszyn rolniczych w 2012 r., a w marcu tego roku wyprodukowano już trzydziestotysięczny egzemplarz wozu asenizacyjnego.

W Trzciance, od 2011 r. działa także ocynkownia. To jeden z największych tego typu obiektów w Polsce. Warto wspomnieć, że spełnia ona najbardziej rygorystyczne normy przewidziane dla tego typu zakładów pod względem ekologii i ochrony środowiska.

Z okazji obchodzonego jubileuszu, firma przygotowała atrakcyjne oferty cenowe. Przykładem może być 45-proc. upust na plandekę przyczepy Tetra Cap.

Aby uzyskać więcej informacji nt. jubileuszowej promocji, firma zachęca do odwiedzenia strony internetowej www.joskin.com lub kontaktu telefonicznego pod numerem (67) 216 82 99.