PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

Joskin modyfikuje przyczepy Tetra Cap

Joskin modyfikuje przyczepy Tetra Cap

Autor: farmer.pl/K.Hołownia

Dodano: 11-04-2013 13:33

Tagi:

W przyczepach Joskin Tetra Cap - kilka istotnych zmian. Poprawiona została szczelność skrzyni, montaż plandeki oraz system ryglowania burt.Najważniejsza modyfikacja dotyczy poprawy uszczelnienia skrzyni. Zastosowano nową uszczelkę główną oraz szersze uszczelki w pionowych słupkach.

Drugą istotną zmianą jest wyposażenie w nową plandekę. Charakteryzuje się ona wielowarstwowym materiałem o wysokiej wytrzymałości, co ma zapobiec uszkodzeniom powstałym w wyniku tarcia. Większa jest także liczba naciągaczy mocujących plandekę. Materiał jest teraz mocniej napięty i skuteczniej odprowadza wodę.

Burty zmodyfikowano montując na nich listwę podtrzymującą plandekę. Takie rozwiązanie powoduje, że linii burty jest wyrównana ze słupkami bocznymi, a to zdecydowanie poprawia płaszczyznę plandeki i ułatwia jej naciąg.

Duże znaczenie ma również zmiana systemu zamykania burt w przyczepach o ładowności 12 i 14 ton. Producent zastosował tutaj dwie dźwignie zamykające, co umożliwia osobne otwieranie każdej z burt oraz ułatwia wykonywanie czynności ich zamykania.

- Obecnie stosowane rozwiązania z pewnością zostaną docenione przez potencjalnych użytkowników przyczep Joskin Tetra CAP. Nowa generacja przyczep pozostaje w zgodzie z filozofią poszukiwania najlepszych, niezawodnych rozwiązań dla rolnictwa - mówi Wiktor Moszczeński, specjalista ds. marketingu Joskin Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (2)

 • zenek bez spodenek 2013-07-08 20:12:17
  a ponoc mają wypasioną cynkownie...

  cóż.. odchudzanie kosztów, a chytry (producent) traci pozniej 3x - taka zasada.

  dali nową czy zjechali z ceny?
 • rolnik1981 2013-05-10 19:17:28
  A ja mam taką przyczepę ( 12 ton ) i z ramy ocynk zaczął schodzić jak tylko śnieg zobaczył i joskim przez prawie 3 miesiące nie mógł się zdecydować co zrobić, po prostu makabra
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.166.212.152
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!