PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Kolejny dealer Kuboty na Podlasiu

Kolejny dealer Kuboty na Podlasiu

Autor: farmer.pl/K.Hołownia

Dodano: 09-07-2013 09:42

Tagi:

Firma Gama z Wysokiego Mazowieckiego dołączyła do grona dealerów marki Kubota. W siedzibie firmy na klientów czekają już japońskie ciągniki, w tym maszyna pokazowa.PHU Gama dołączyła do sieci sprzedaży pomarańczowych ciągników w ubiegłym miesiącu.. Firma funkcjonuje od 1992 r. Początkowo działała pod nazwą Elektromechanika Chłodnicza i zajmowała się dystrybucją i serwisem schładzalników mleka. Wraz z rozwojem firmy zmieniła się jej nazwa, a oferta została znacznie poszerzona.


O dużym doświadczeniu w branży rolniczej firmy świadczy nie tylko sprzedaż maszyn i wyposażenia dla gospodarstw rolnych, ale również produkcja paszowozów i maszyn zielonkowych pod marką Euromilk.

Oficjalny debiut dealera z marką Kubota miał miejsce - najpierw za sprawą prezentacji polowej ciągników Kubota wraz z urządzeniami Euromilk w miejscowości Mystki-Rzym, a ostatnio na XX Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie. Kolejna wspólna prezentacja odbędzie się na targach Agro Show we wrześniu.

Maciej Rujner, dyrektor zarządzający marką Kubota w Polsce mówi, że marka Kubota szukała nowego, prężnego partnera handlowego w województwie Podlaskim, natomiast firma PHU Gama widziała potrzebę poszerzenia swojej oferty o ciągniki świetnie łączące doskonałą jakość z atrakcyjną ceną. Wybór padł na markę Kubota, której oferta - po tegorocznych obniżkach cen - znalazła już uznanie u wielu nabywców.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 23.20.7.34
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!