Kierując się mottem “4E for growers“ („Efektywność, Ekonomia, Ergonomia i Ekologia dla plantatorów”) chce zapewnić swoich konsumentów, że nowe modele kombajnów zostaną wyprodukowane na czas.

Na podstawie motta firma czerpie korzyści ze swoich własnych możliwości – rozwoju i innowacji oraz efektywności i elastyczności. Produkcja nie ustała nawet podczas sezonu wakacyjno-urlopowego. Dzięki strategicznemu celowi, dobrej współpracy z dostawcami oraz dobrze zaplanowanej produkcji, możliwe jest to, że każdego dnia z fabryki wychodzi nowy kombajn.

Produkowane są m.in. pierwsze modele Quarto, dla wielkiego rosyjskiego klienta. Wszystkie maszyny z tej serii wytwarzane są identycznie i wyposażone w nowy system wyorywania ExcenterPlus, który umożliwia o 35 proc. szybszą pracę.

Jest to system specjalnie zaprojektowany do zbioru przy dużej prędkości pracy i wysokiej wydajności. Nowe redlice sterowane są przez nowy system kontroli głębokości dla idealnego dopasowania głębokości w połączeniu z ruchami rotacyjnymi. Koła sterujące głębokością wyorywania zapewniają utrzymanie wysokiej czystości plonu nawet przy wysokich prędkościach pracy.

Żródło: farmer.pl/Agrifac

Podobał się artykuł? Podziel się!