Od lat na stoisku John Deere Polska podczas jesiennej wystawy Agro Show gromadzą się tłumy zwiedzających, nie tylko żeby zobaczyć nowoczesne maszyny,  ale również po to, aby wziąć udział w ciekawych konkursach. W tym roku firma zaskoczy m.in. niecodziennym sposobem przybliżenia szczegółów prezentowanych nowości – m.in. w formie gry przestrzennej John Deere Quest.

Gra ma się odbywać podczas każdego dnia wystawy (poza poniedziałkiem). Chętni do wzięcia w niej udziału są proszeni o zarejestrowanie na stronie internetowej John Deere (link poniżej) swojej drużyny (maksymalnie trzyosobowej). Kapitan otrzymuje drogą elektroniczną początkową instrukcję, zawierającą jedynie punkt rozpoczęcia zabawy na stoisku John Deere.

Co będzie działo się dalej? Organizatorzy zdradzają jedynie, że aby zdobyć upominek, drużyna będzie musiała wykonać pięć prostych zadań. Na atrakcyjność gry wpływa to, że przejście do kolejnego zadania jest uwarunkowane wykonaniem pierwszego. Zadania będą ściśle powiązane z nowościami prezentowanymi na Agro Show, a kolejne etapy będą na pewno dobrą rozrywką.

Grę można rozpocząć w dowolnym momencie trwania wystawy w piątek, sobotę i niedzielę, jednak zadania muszą być ukończone do godziny 13:30, kiedy to zostaną wręczone upominki dla uczestników gry.


Link do rejestracji: http://secured.deere.com/pl_PL/httpcontent/agro_show.htmlźródło: John Deere Polska/farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!