PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

Kubota: „Zobacz, poczuj, dotknij”

Kubota: „Zobacz, poczuj, dotknij”

Autor: farmer.pl/K.Hołownia

Dodano: 14-03-2013 11:40

Tagi:

36 ciągników demonstracyjnych Kubota trafi do dealerów tej marki w ramach nowego programu promocji tych maszyn. Będą pokazy, testy i prezentacje na żywo. Andrzej Sosiński, specjalista ds. marketingu z firmy Kubota, przekonuje, że warto udać się do dealera i poznać bliżej japońskie ciągniki.Do dealerów Kuboty trafi 36 różnych modeli demonstracyjnych ciągników Kubota. Już na wiosnę będą one dostępne dla potencjalnych klientów na zasadzie pokazów grupowych, praktycznych testów u dealera lub w porozumieniu z nim - we własnym gospodarstwie.

Każda z tych maszyn ma w pierwszym półroczu uczestniczyć w co najmniej 10 pokazach. Maszyny demostracyjne będą należały do dealerów i to do nich będzie należała ostateczna decyzja, jak zostaną wykorzystane.

- Generalnym założeniem programu jest to, żeby ciągnik Kubota był teraz jeszcze bliżej klienta - mówi Andrzej Sosiński, specjalista ds. marketingu w firmie Kubota. - Dealerzy zamówili nowe modele ciągników - serie MGX i M60. Natomiast dealerzy z rejonów sadowniczych zamówili również ciągniki specjalistyczne takie jak: L5040 i N7040N. Liczymy na to, że każdy zainteresowany naszym ciągnikiem będzie mógł umówić ze sprzedawcą i przetestować maszynę. Serdecznie zapraszam do kontaktu z naszymi dealerami - podsumowuje Sosiński.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (3)

 • zenek 2013-04-07 12:36:29
  Kup sobie zetora zobaczysz szmelc
 • @ndrzej 2013-04-07 10:17:30
  bredzisz
 • Prawda 2013-04-07 00:02:18
  to jest chiński szmelc a nie japoński
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 23.20.7.34
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!