Firma Anderwald działa na rynku działa od 2003 roku. Od początku istnienia zajmuje się sprzedażą i wynajmem maszyn rolniczych. Właściciel - Jan Anderwald, sam jest aktywnym rolnikiem.

- Używamy maszyn w swoim gospodarstwie, więc dobrze wiemy, co oferujemy klientom - mówi Anderwald. Teraz rolnik-przedsiębiorca zdecydował się zostać nowym dealerem japońskich maszyn.

- Chęć współpracy była obustronna - przyznaje właściciel firmy. - Kubota szukała dealera, z którym mogłaby podjąć współpracę, my szukaliśmy producenta ciągników. Chcieliśmy, by były to maszyny łączące rozsądną cenę z niezawodnością. Stąd pomysł właśnie na pomarańczowe traktory.

Formalności o podjęciu współpracy zamknięto w ciągu kilku dni. - Jesteśmy już nawet po pierwszych szkoleniach w Niemczech. Na własne oczy zobaczyliśmy, jak prężną organizacją jest Kubota w Europie - mówi z zadowoleniem.

Na placu już stoją nowe modele: M7040 z silnikiem o mocy 74 KM oraz 100-konny M9960. Nowy przedstawiciel Kuboty deklaruje, że wszyscy, którzy sami zechcą się przekonać, jak pracują japońskie ciągniki, będą mogli zrobić to w każdej chwili, nie czekając na pokazy czy targi.

Podobał się artykuł? Podziel się!