Seria pokazów zielonkowych organizowanych w ramach I edycji Kubota Tractor Show dobiegła końca. W trakcie 7 pokazów, które odbyły się w różnych miejscach w Polsce rolnicy mieli możliwość zapoznania się z pełną gamą ciągników japońskiego producenta. Ponadto show było pierwszą okazją do obserwacji maszyn zielonkowych w pracy, które są nowością w ofercie Kuboty.

Każdemu z siedmiu pokazów towarzyszyła moc atrakcji - nie tylko tych związanych z prezentacją maszyn i możliwością ich wypróbowania. Na wszystkich przybyłych czekały także upominki od marki Kubota i smaczny poczęstunek.

Największą popularnością cieszył się prototyp modelu ciągnika M7171. Traktor o pokaźnych gabarytach i 170 KM pod maską skupiał na sobie wiele uwagi. Nie oznacza to jednak braku zainteresowania innymi maszynami. Wręcz przeciwnie. Kolejki tworzyły się nawet przy traktorach od lat obecnych na polskim rynku – mówi Andrzej Sosiński, specjalista ds. marketingu firmy Kubota.

Oprócz nowej serii ciągników M7001 podczas Kubota Tractor Show zaprezentowano także nowy model serii MGX o oznaczeniu M128GX-II. Na każdym z pokazów ciągnik był prezentowany z prasą zmiennokomorową Kubota BV5160 dysponującą podbieraczem o szerokości 2,2 m i możliwością formowania bel w rozmiarze od 0,6 do 1,65 m.

Uczestnicy Kubota Tractor Show mieli okazję przetestować również zestaw składający się z ciągnika Kubota M9960 o mocy 105 KM i kosiarki Kubota DM2028 o szerokości roboczej 2,8 m. W innym zestawie wystąpił model L5040 i zgrabiarka Kubota RA1043 o szerokości roboczej 4,3 m.  Do ciągnika Kubota M6060 o mocy 66 KM podłączono z kolei hydraulicznie składany przetrząsacz o oznaczeniu TE4054 i szerokości roboczej 5,2 m.

Pokazy w ramach I edycji Kubota Tractor Show utwierdziły nas w przekonaniu, że warto wychodzić z produktem do użytkowników. Zebrane podczas spotkań z rolnikami opinie z całą pewnością pozwolą nam tworzyć jeszcze lepszą jakość. Jestem przekonany, że to nie ostatni Kubota Tractor Show – podsumowuje Sosiński.

Podobał się artykuł? Podziel się!