Podczas minionej wystawy Agro Show, firma AMG, generalny importer ciągników Landini, zaprezentowała traktor z limitowanej serii PowerMondial 120. Produkcja limitowanej serii obejmuje tylko 54 sztuki. Na wrześniowej wystawie można było zobaczyć 24 egzemplarz, który jak twierdzą przedstawiciele firmy, szybko znalazł nabywcę.

Pod maską maszyny znajduje się elektronicznie sterowany silnik Perkinsa – Dual Power, czyli z systemem pozwalającym na chwilowy przyrost maksymalnej mocy ciągnika. Standardowo wynosi ona 112 KM, ale po załączeniu „powerboostera” osiąga 128 KM.

Okazyjne ciągniki wyróżniają się charakterystycznym, brązowym kolorem nadwozia i żółtymi felgami – barwami pierwszych ciągników Landini. Kierowca i pasażer mają do dyspozycji skórzane, brązowe siedziska. Pozostałe wyposażenie, w które wchodzi m.in. automatyczna klimatyzacja, regulator reakcji rewersu i przekładnia Speed Four z elektrohydraulicznym rewersem, to typowe elementy dla ciągników PowerMondial 120 w najlepiej wyposażonej wersji – Top. Podobał się artykuł? Podziel się!