Lamorghini Nitro - to nowa seria ciągników w ofercie Grupy Same Deutz-Fahr. Stylistyka maszyn, zaprojektowana przez studio Giugiaro Design, nawiązuje wyglądem do sportowego charakteru kojarzonego z marką z bykiem w logo. Podczas targów SIMA w Paryżu, zaprezentowany został jeden z modeli najnowszej serii - Nitro 120 T4I.

- Laborghini Nitro to ciągniki dla tych, którzy chcą mieć inny niż wszystkie, wyróżniający się ciągnik. W cenniku maszyny pojawią się na przełomie maja i czerwca, w sprzedaży powinny znaleźć się we wrześniu lub październiku - powiedział podczas targów SIMa Andrzej Jabłoński, dyrektor Same Deutz-Fahr w Polsce.

Do serii Nitro należą trzy modele ciągników o mocach maksymalnych: 100, 110 i 120 KM. Oprócz nowego wyglądu maski i błotników, zmieniono także oświetlenie i kabinę. Wnętrze kabiny nawiązuje do serii 5, ale znajdą się tutaj detale charakterystyczne dla Nitro.

W najbliższym czasie Grupa SDF planuje wprowadzenie kolejnych modeli ciągników Lamborghini w innych zakresach mocy nawiązujących stylem do serii Nitro.

Podobał się artykuł? Podziel się!