PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Małe przyczepy wysoko w sprzedaży

Małe przyczepy wysoko w sprzedaży

Autor: farmer.pl/Martin&Jacob

Dodano: 19-07-2013 09:18

Tagi:

W czerwcu prym w sprzedaży przyczep wiodły konstrukcje o mniejszych ładownościach. Było to związane przede wszystkim z dużą ilością maszyn konstrukcji własnej, charakteryzującymi się zazwyczaj mniejszymi gabarytami.Z reguły przyczepy konstrukcji własnej mieszczą się w przedziale do 5 ton. I właśnie w tych segmentach odnotowano największe wzrosty. Odpowiednio, zarejestrowano: 328 przyczep w przedziale do trzech ton, 150 w przedziale 3-4 tony oraz 391 w przedziale 4-5, co było jednocześnie najlepszym wynikiem ubiegłego miesiąca - podaje agencja Martin & Jacob.

Na drugiej pozycji znalazły się przyczepy w przedziale 10-13 ton, których sprzedano 311 sztuk. W dużej mierze za taki wynik odpowiada sprzedaż producenta przyczep tandemowych - firmy Zasław, która w czerwcu znalazła się po raz pierwszy w pierwszej trójce w zestawieniu ogólnym.

Trzy pierwsze miejsca wśród województw, miały dość zbliżone do siebie liczbę rejestracji. Lider, województwo małopolskie, ma na swoim koncie 267 przyczep kupionych w czerwcu. Za nim uplasowało się województwo pomorskie, gdzie zarejestrowano tylko o siedem sztuk mniej. Nieznacznie odbiega województwo kujawsko-pomorskie, gdzie sprzedano 231 sztuk.

Województwo mazowieckie, które nieprzerwanie króluje w sprzedaży ciągników w Polsce, w kategorii przyczep zajęło dopiero czwarte miejsce, z ilością 209 rejestracji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.158.194.80
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!