PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Medalowa sieczkarnia John Deere

Medalowa sieczkarnia John Deere

Nowa sieczkarnia John Deere to nie tylko wydajna maszyna do zbioru zielonej masy. Specjalne czujniki i mechanizmy zadbają o parametry pracy tak aby uzyskać jak najwyższą jakość materiału do zakiszania. Maszyna zdobyła uznanie jury targów Polagra Premiery 2014 otrzymując złoty medal targów.W sieczkarni John Deere 7080i zainstalowano innowacyjne rozwiązania, które tworzą na maszynie istne laboratorium. precyzyjne laboratorium. Należy do nich mi.in. czujnik HarvestLab, który dokonuje pomiaru wilgotności oraz składników pokarmowych zbieranego materiału. Czujnik HarvestLab może pracować po sezonie jako jednostka stacjonarna.

Urządzenie dokonuje pomiaru i zapisu 5 składników pokarmowych: białka, skrobi/cukru, ADF, NDF oraz zawartości suchej masy. Zintegrowanym z czujnikiem elementem jest system regulacji cięcia AutoLoc, który dokonuje regulacji rozdrabniania na podstawie wilgotności zebranego plonu. Na podstawie wilgotności aplikowane są również dodatki do kiszonki.

Ponadto seria John Deere 7080i wyposażona jest w dyskowy zgniatacz ziarna KernelStar, który miażdżąc każde ziarno kukurydzy uwalnia z niego więcej skrobi.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.166.172.180
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!