Nagroda „Good Design Awards" uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych za design nowym produktom na Świecie. Plebiscyt organizują wspólnie: muzeum architektury i designu Chicago Athenaeum oraz European Centre for Architecture, Art, Design and Urban Studies.

Wyróżnienie jest przyznawane corocznie od 1950 r., kiedy to zostało ufundowane przez architektów: Eero Saarinen'ena, Charles'a and Ray'a Eames'a i Edgar'a Kaufmann'a, Jr. Nagrodę otrzymują najlepsze produkty konsumenckie za funkcjonalność, estetykę, innowacyjność i ergonomię.
Linia ciągnika Agrotron 7250 TTV została opracowana we współpracy z oddziałem biura projektowego Giugiaro Design - Italdesign Giugiaro. Zdobyła ona uznanie jury za projekty w sektorze motoryzacyjnym.

Nowa Seria 7 to nie tylko synteza nowoczesnych rozwiązań technologicznych, ale także wyraz dużej uwagi poświęconej funkcjonalności, wydajności i mocy, cechom które zostały zamknięte w produkcie o unikalnej stylistyce.

Good Design Awards to kolejne wyróżnienie dla modelu Deutz-Fahr 7250 TTV. W końcu ubiegłego roku ciągnik uzyskał takie wyróżnienia jak: Tractor of the Year 2013 i Golden Tractor for the Design, wręczone uroczyście podczas Międzynarodowej Wystawy Mechanizacji Rolnictwa EIMA 2012.

Podobał się artykuł? Podziel się!