- Nowością będą ciągniki 6175R oraz 6215R, którego moc znamionowa z IPM sięga aż 255 KM - mówi Piotr Dziamski, kierownik marketingu John Deere Polska. - Jest to najmocniejszy model ciągników produkowanych w europejskiej fabryce John Deere, która mieści się w Mannheim w Niemczech - dodaje.

Poza silnikiem wzmocniony został w nich także układ hydrauliczny. Dla miłośników nowych technologii warto podkreślić, że w nowych modelach serii 6R zamontowano wyświetlacze Command-Centre 4 znane dobrze z większych maszyn John Deere m.in. z ciągników serii 7R i 8R.

Poza zmianami w generowanej przez ciągniki mocy, zmodernizowany został także ich układ hydrauliczny. Ponadto nowe modele korzystają z technologii Command-Centre 4 spotykanych dotychczas jedynie w ciągnikach John Deere serii 7R i 8R.

Poza ciągnikami John Deere 6R, wśród nowych szczególną nowością jest nowy kombajn zbożowy W330.

Poza nowościami z segmentu maszyn rolniczych na stoisku firmy prezentowana będzie szeroka gama nowych modeli ciągników komunalnych serii 3R, 4R i 4M oraz nowy model kosiarki samojezdnej X950R.

Oprócz nowości maszynowych na stoisku firmy będzie można poznać najnowsze promocje cenowe oraz uaktualnione oferty finansowania John Deere Financial. Na odwiedzających będą czekały również konkursy z nagrodami.

Zagorzałych Fanów marki John Deere zapraszamy na liczne konkursy z nagrodami.

Podobał się artykuł? Podziel się!