PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Nadszedł czas Agritechnici w Hanowerze

Nadszedł czas Agritechnici w Hanowerze

Ponad 2,9 tys. wystawców z 47 krajów przedstawia rozwiązania technologiczne w rolnictwie. Targi Agritechnica w Hanowerze, to przede wszystkim najnowocześniejsze maszyny.Agritechnica rozpoczęła się dziś i potrwa do 16 listopada. Wystawcy zajmują powierzchnię 423 tys. metrów kwadratowych w ponad 30 halach targowych. Targi w Hanowerze to największe wydarzenie techniki rolniczej na świecie.

W tym roku przyjechało tutaj ze swoimi produktami prawie 1,4 tys. firm niemieckich i 1,5 tys. firm z całego świata, w tym 58 z polski. Najliczniej reprezentowaną nacją, oprócz gospodarzy są Włochy. Z Półwyspu Apenińskiego przyjechało do Hanoweru 368 wystawców. Licznie reprezentowana jest także Holandia (117 wystawców), Francja i Chiny (po 101 wystawców) oraz Turcja (92).

Targi Agritechnica to także wykłady, seminaria i dyskusje.

Pierwszego dnia targów rozstrzygnięto konkurs "Tractor of the Year 2014". To wyróżnienie przyznano firmie Claas za model Axion 850. Z kolei najlepszym ciągnikiem specjalistycznym okazał się Aebi Viatrac Vt 450 Vario. Nagrodę za design zdobył Lamorghini Nitro 130 Vrt.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 23.20.7.34
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!