- Do Jesi pragniemy zaprosić klientów New Holland z całego świata - powiedział Carlo Lambro, prezydent New Holland Agriculture. - Wierzymy, że nasze nowe centrum pozwoli jeszcze bardziej umocnić zaangażowanie New Holland w rolnictwo specjalistyczne, które jest dziedziną o coraz większym znaczeniu globalnym. Nowe centrum jest dla nas także dowodem na wspaniałe osiągnięcia produkcyjne fabryki w Jesi.

Nowy obiekt rozciąga się na 800 m2 i ma być symbolem zaangażowania firmy New Holland w innowacje. Centrum składa się m.in. z wyposażonej w 50 miejsc siedzących sali konferencyjnej, usytuowanej na półpiętrze poczekalni, pokoju spotkań oraz sklepu.

W części centralnej znajduje się wystawa, prezentująca aktualną produkcję Jesi. Można tam m.in. zobaczyć modele ciągników T4, T4F, TD5 oraz T5.

Centrum jest dostępne od początku 2014 r., a kalendarz wizyt klientów został już ustalony. Centrum Obsługi Klienta w Jesi, podobnie jak centra w Basildon i Zedelgem ma być kolejnym dowodem na zobowiązanie marki do bycia blisko każdego klienta. Nowe Centrum jest doskonałą okazją dla wszystkich zainteresowanych na zdobycie informacji u źródła.

Historia produkcji ciągników w Jesi sięga 1977 r. Było ono początkowo zakładem produkującym części do ciągników. Jedenaście lat później, tj. w 1986 r., zaczęto tam produkować pierwsze traktory.

Obecnie fabryka zajmuje 64 000 metrów kwadratowych i do chwili obecnej wyprodukowano w niej 650 tys. ciągników. O elastyczności produkcji maszyn świadczy chociażby możliwość doboru ponad 10 000 różnych konfiguracji. Jesi jest jednym z ważniejszych pracodawców na lokalnym rynku, dając zatrudnienie ponad 880 osobom.

Podobał się artykuł? Podziel się!