New Holland w Płocku otwiera bramy fabryki dla zwiedzających. To jedyne w Polsce i największe w Europie Centralnej miejsce produkcji kombajnów zbożowych, pras i hederów.

Podczas zwiedzania zakładu będzie można prześledzić proces produkcji kombajnów New Holland z serii TC, które powstają tu już od 1999 r. Firma chce również pokazać to, co się dzieje na linii produkcyjnej pras i hederów: najnowocześniejsze technologie pomagające w realizacji najtrudniejszych zadań.

Firma New Holland chce pokazać jak rodzą się maszyny, które później trafiają do polskich i zagranicznych gospodarstw. Jak przekonuje producent, jednym z najważniejszych etapów jest kontrola jakości, która upewnia że niezawodność tkwi we współpracy z najlepszymi specjalistami i zachowywaniu niezmiennie wysokich standardów.

„Wasza opinia jest dla nas najważniejsza, dlatego bardzo nam zależy na tym, żeby nasza fabryka przeszła również Waszą kontrolę jakości!" przekonują przedstawiciele firmy.

W celu odwiedzenia fabryki, osoby chętne proszone są o rezerwacje miejsca - w tym trzeba zgłosić się do swojego lokalnego dealera New Holland.

Podobał się artykuł? Podziel się!