Nowy, pneumatyczny regulator ciśnienia reaguje bardzo szybko na zmianę szerokości roboczej opryskiwacza, dzięki czemu uzyskuje się jednakowe ciśnienie w dyszach, które mogą być wyłączane pojedynczo za pomocą komputera zintegrowanego z GPS. GreenFlowPlus jest obsługiwany całkowicie z kabiny, a przepływ cieczy jest dokładnie monitorowany na terminalu.

Nowy, sterowany za pomocą magistrali CAN systemEcoTronicPlus dostarcza operatorowi wszystkich niezbędnych danych podczas prowadzenia oprysku i sprawia, że większość czynności można wykonywać automatycznie. W pełni dotykowe, kolorowe ekrany zapewniają czytelny przegląd wszystkich funkcji prowadzenia oprysku. Nową funkcję systemu GPS zintegrowano obecnie całkowicie z systemem sterowania. 

Większość najczęściej wykorzystywanych funkcji o łatwym dostępie obsługuje się za pomocą joysticka. Obsługę i sterowanie 32 sekcji oprysku można komfortowo wykonywać za pomocą ekranu dotykowego, przyrządów w podłokietniku lub automatycznie z wykorzystaniem systemu GPS.

Condora wyróżnia także podwozie StabiloPlus z pneumatycznym zawieszeniem, zapewniającym świetną amortyzację na nierównościach i stabilność opryskiwania. Standardem jest funkcja bezstopniowej regulacji rozstawu kół w zakresie 150–225 cm. Prześwit maszyny (125 cm) zwiększono w stosunku do poprzedniego modelu o 15 cm.

Podobał się artykuł? Podziel się!