Kombinacja Multiline ma mieć również elastyczne zastosowanie. Narzędzia wchodzące w skład zestawu mogą pracować razem lub solo.

Zestaw Terradisc Multiline jest oferowany w szerokościach roboczych 3 i 4 m. Krótka brona talerzowa Terradisc wchodząca w skład zestawu jest w kombinacji z gumowym wałem packera 585. Cała maszyna jest zaczepiana do ciągnika przez dyszel na dolnych cięgłach kat. III.

Agregat Pӧttinger Terradisc Multiline nie potrzebuje do współpracy ciągnika ze specjalnym wyposażeniem. Ciężar zstawu opiera się podczas pracy na wale packera, ciągnik obciąża tylko dyszel, dlatego do ciągnika nie musi być montowany przedni balast, co poprawia bilans obciążeń podczas zawracania. Przy zawracaniu maszyna jest unoszona na wale packera o 28 cm.

Również przez wał packera przeprowadzone jest standardowe połączenie z siewnikami Vitasem A, Vitasem ADD lub Aerosem. Proste połączenie umożliwia szybki montaż co ma duże znaczenie w przypadku zestawu, ponieważ narzędzia mogą pracować razem lub osobno.

Podobał się artykuł? Podziel się!