PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Nowe ciągniki kompaktowe Claas ELIOS 200

Nowe ciągniki kompaktowe Claas ELIOS 200

Autor: Karol Hołownia

Dodano: 03-10-2014 14:39

Tagi:

Wśród nowych maszyn wprowadzonych przez firmę Claas w tym roku są również cztery modele z nowej serii Elios 200. To kompaktowe ciągniki o mocy 75-103 KM.Nowy ELIOS to wciąż kompaktowy ciągnik, o nisko umieszczonym środku ciężkości. Dlatego maszyna znakomicie nadaje się do pracy w górzystych warunkach, ale również na nizinach - na przykład sprawdzi się przy wjazdach do budynków inwentarskich.

Nowe silniki są wyposażone w turbosprężarkę, układ wtrysku paliwa common rail oraz układ oczyszczania spalin CRT. Wentylator ze sprzęgłem wiskotycznym wraz z filtrem PowerCore gwarantują ma zagwarantować oszczędności w zużyciu paliwa.

Liczne opcje wyposażenia, jak różne warianty przekładni, kabiny wraz z ze specjalnie zaprojektowanym szyberdachem, predysponują ciągnik do pracy z ładowaczem czołowym.

Pamięć liczby obrotów silnika lub do wyboru: prędkości WOM, pozwalają na dopasowanie ciągnika do konkretnych wymagań klienta. Układ hydrauliczny wyposażono w wydajną pompę o wydatku 89 l/min oraz możliwością sterowania 4 zaworami elektronicznymi.

Ciągnik może być z kabiną lub ramą ochronną, tylnym podnośnikiem sterowanym mechanicznie lub EHR, przednim TUZ, dodatkowymi złączami hydraulicznymi i wieloma innymi opcjami wyposażenia.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (1)

  • prpchoc 2015-02-08 18:43:48
    A ile kosztuje taki model?
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.159.94.253
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!