PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

Nowe przedstawicielstwo Annaburger

Nowe przedstawicielstwo Annaburger

Firma Annaburger, znana przede wszystkim jako dostawca wozów asnizacyjnych, przyczep i rozrzutników, ma teraz bezpośrednie przedstawicielstwo w Polsce – Annaburger Polska.Niemiecka firma Annaburger znana była polskim rolnikom już dziesiątki lat temu pod nazwą Fortschritt. W Polsce do niedawna przedstawicielem marki była firma Bag Polska. Od 1 sierpnia 2013 zaczeła funkcjonować spółka Annaburger Polska.

- Mamy już w dużej części Polski dealerów, ale tworzenie sieci jeszcze trwa. Wraz z tym idzie przeszkolenie serwisu i dostawy części zamiennych. Oferujemy je zarówno dla maszyn Annaburger jak i wcześniejszych Fortschritt - mówi Karol Abramowski, prezes zarządu Annaburger Polska. - chcemy działać nie odgórnie, ale przez dealerów, którzy są blisko klietna, znają ich potrzeby, oferują w jednym miejscu wiele maszyn i dają bliższy dostęp do części zamiennych - dodaje.

Firma ma szeroką ofertę wozów asenizacyjnych (do 24 m3) i przyczep - w tym również objętościowych ze ścianą przesuwną. Ciekawostką jest objętościowa przyczepa przeładowcza Fieldliner. Umożliwia ona przeładunek zielonej masy na naczepę samochodu ciężarowego. Rozwiązanie to zostało stworzone przede wszystkim z myślą o transporcie biomasy.

Innym rozwiązaniem - bardzo popularnym w wiekszych gospodarstwach np. w Niemczech - jest system wymiennych nadwozi.

- Naszymi atutami jest m.in. duże doświadczenie po zakładach Fortschritt, dobra renoma w Niemczech - z produktów Annaburger korzysta wiele profesjonalnych firm usługowych. Poza tym oferujemy szybką dostawę części zamiennych - maksymalny czas oczekiwania to 24-48 godz. i solidne podzespoły maszyn. Przykładem są choćby podwozia BPW - przekonuje Abramowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (3)

 • cr 2014-02-12 21:13:09
  Pozdro ze Stalewa :))
 • Podlasiak 2014-02-10 18:43:33
  Są znakomite. Jedne z najlepszych na rynku. Naprawde świetne. Warte tych pieniędzy. Cena nie odbiega od innych zachodnich maszyn
 • dd 2014-02-10 12:08:09
  dobre te przyczepy? ktos używał tego sprzętu?
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.166.172.180
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!