Obecnie sprzedaż w Pöttinger jest realizowana w trzech obszarach: Gerd Kislinger zarządza północną i zachodnią Europą, natomiast pieczę nad południową Europą, krajami WNP, Oceanią i obiema Amerykami trzyma Franz Teuschl. Rynki niemieckojęzyczne (Niemcy i Austria) oraz Czechy, Słowację, Polskę i Ukrainę są kierowane przez Michaela Bruckmüllera.

Od początku nowego roku obrotowego (2010/2011), Martin Schädle będzie odpowiedzialny za sprzedaż  maszyn na całym świecie, strategie, rozwój rynku oraz rozwój struktur sprzedaży. Schädle urodził się w Górnej Austrii, ma za sobą solidną karierę w dziedzinie finansów i doradztwa.

- Strategia Pöttingera wyznacza długotrwały, stały wzrost udziału na rynku. Moim zadaniem będzie odpowiednia koordynacja sprzedaży – powiedział Schädle – Szczególny nacisk zostanie położony na partnerstwo i ukierunkowanie strategii zespołowych – określa dalej swoje cele.

Bliskość klienta. innowacyjne struktury sprzedaży oraz komunikacja to filary, które stały się podłożem sukcesu Pöttingera.

źródło: farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!