SIMA to druga pod względem wielkości wystawa rolnicza na Świecie. Warto odwiedzić imprezę - zobaczyć nowości, rozwiązania techniczne i poznać trendy. Wystawa potrwa od niedzieli 24 do czwartku 28 lutego 2013 r. W tym roku przypada 75 edycja tej zasłużonej imprezy.

Karta wstępu zamawiana poprzez Internet kosztuje 25 euro, a kupowana w recepcji targów - 35 euro. Można też wejść za darmo.

- Dysponujemy kodami, które - po zarejestrowaniu się na stronie internetowej targów (www.simaonline.com) - upoważniają do bezpłatnego wstępu. - wyjaśnia Andrzej Bereda, dyrektor firmy Promosalons Polska - przedstawiciela francuskich targów w Polsce. - Kto się do nas zgłosi, taki kod dostanie. Jeśli to będzie grupa, wszyscy dostaną numery. Zapraszam do zgłaszania się do nas bezpośrednio - dodaje Bereda.

Na targach SIMA można zobaczyć cały przekrój oferty maszyn i urządzeń rolniczych. Równolegle z SIMĄ na terenie targów odbywa się wystawa SIMAGENA. Nowinki ze świata genetyki, urządzenia i wyposażenie budynków inwentarskich oraz wystawa bydła - każdy hodowca na pewno znajdzie tam coś dla siebie.

do hodowli zwierząt, ścią zainteresuje każdego hodowcę. Na imprezie cieszącej się z roku na rok coraz większą popularnością będzie można zobaczyć światowe nowości dotyczące genetyki bydła i wystawę około 400 sztuk bydła mlecznego i mięsnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!