Pierwsza z wystaw to oczywiście SIMA, która jest skierowana nie tylko do rolników, ale również przedstawicieli świata biznesu i jest przygotowana w kontekście pełnego rozwoju światowego sektora rolnego. Na niej zobaczymy wszelkie innowacje i światowe premiery maszyn.

Druga to Paris International Agricultural Show, która jest typową wystawą rolniczą o charakterze bardziej ogólnym. Dla tych, którzy zechcą zwiedzieć obydwie wielkie ekspozycje, przygotowano bezpłatny transport między tymi miejscami.

Obok SIMY, w halach centrum wystawowego Paris-Nord Villepinte, będzie miała miejsce wystawa SIMAGENA, która z pewnością zainteresuje każdego hodowcę. Na imprezie cieszącej się z roku na rok coraz większą popularnością będzie można zobaczyć światowe nowości dotyczące genetyki bydła i wystawę około 400 sztuk bydła mlecznego i mięsnego.

-Ciekawe jest to, że odbywa się tu jednocześnie kilka imprez  zaliczających się do najważniejszych w Europie i na Świece. Dlatego przyjeżdżając do Paryża będzie można zobaczyć praktycznie wszystko co związane z rolnictwem – zachęca do odwiedzin Karolina Słopecka z Promosalons Polska – Międzynarodowe Targi Francuskie.

Wśród wystawców zaprezentuje się również kilka polskich firm, m.in. Stomil, Krukowiak, Defalin oraz Unia Group.

Przy zarejestrowaniu się na targi przez Internet za wejściówkę na wszystkie dni targów zapłacimy 20 euro. Kupując bilet na miejscu – 30 euro.

Jeśli ktoś się zdecyduje na przyjazd samochodem, za godzinę parkowania przy centrum wystawowym zapłaci 2,5 euro/h lub 10 euro za cały dzień postoju.

Bardzo wygodny dojazd na targi jest z lotniska Charles de Gaulle. Będą tam podstawiane darmowe autobusy lub można przejechać kilkuminutową trasę kolejką RER i wysiąść na stacji „Parc des Expositions" tuż obok targów SIMA.

Lokalizacja centrum wystawowego jest po drodze do centrum Paryża, więc warto odwiedzić targi w drodze z lotniska, a ewentualne bagaże pozostawić w szatni na terenie wystawy.

Zobacz także film promujący targi.

Podobał się artykuł? Podziel się!