Marka John Deere pojawiła się w Premium Trade wiosną br. z ofertą ciągników specjalistycznych, pojazdów użytkowych Gator i ciągników serii 5E i 5M. 12 października firma podpisała umowę dealerską z John Deere Polska z nową siedzibą w Tarnowie Podgórnym, stając się tym samym osiemnastym dystrybutorem w Polsce maszyn amerykańskiego koncernu. O starannym wyborze dealera przez przedstawicieli John Deere świadczy choćby fakt, że jest to pierwsze od ośmiu lat rozszerzenie struktury sprzedaży w kraju.

Główna siedziba Premium Trade znajduje się w Kozeninie koło Opoczna, w strukturze są także oddziały w Grójcu i Kielcach. Tym samym wyszkoleni handlowcy i serwisanci będą odpowiedzialni za markę w pasie niemal od Warszawy do Kielc.

W stałej ofercie firmy dostępne są teraz wszystkie oferowane na Polskę maszyny: ciągniki wszystkich serii, ładowacze czołowe, opryskiwacze, prasy stało- i zmiennokomorowe, prasoowijarki, sieczkarnie samojezdne, systemy rolnictwa precyzyjnego AMS oraz kombajny zbożowe i zespoły żniwne. W Kozieninie powstaje także nowoczesny salon sprzedaży maszyn z ekspozycją wzorowaną na salonach sprzedaży luksusowych aut. Razem z nim powstaje nowoczesne zaplecze serwisowe i magazyn części zamiennych. Mobilny serwis maszyn funkcjonuje już teraz.

Podobał się artykuł? Podziel się!