Pichon Tact-Master to nowa aplikacja francuskiego producenta, która ułatwia aplikowanie gnojowicy. Za pomocą specjalnego oprogramowania wgranego na tablet można sterować pracą wozu asenizacyjnego (rozkładanie rampy, zmiana położenia węży do aplikowania itp.)  i jednocześnie podglądać parametry pracy wozu.

Aplikacja może współpracować również z joystickiem znanym użytkownikom wozów asenizacyjnych Pichon. Jest to ciekawa opcja zwłaszcza dla tych, którzy w czasie pracy nie chcą poruszać się po urządzeniu dotykowym - tablet służy wówczas tylko do kontroli parametrów pracy maszyny.

Aplikacja na urządzenia mobilne jest każdorazowo dobierana pod konkretny model wozu asenizacyjnego. W przypadku wymiany maszyny nie ma jednak konieczności zmiany oprogramowania. Wymagane jest jedynie połączenie tabletu do internetu i zaktualizowanie oprogramowania.

Nowa aplikacja Pichon Tablet Tact-Master ma również możliwość współpracy z systemem nawigacji satelitarnej. Po wprowadzeniu szerokości roboczej rampy, system wyznacza ścieżki kolejnych przejazdów i daje podgląd na obszar, na którym nawóz został zaaplikowany.

Pichon Tablet Tact-Master jest już dostępny w sprzedaży na polskim rynku.  

Podobał się artykuł? Podziel się!