PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Po raz trzeci na podium

Po raz trzeci na podium

Już trzeci rok z rzędu New Holland zajmuje pozycję lidera pod względem sprzedaży nowych ciągników. W 2011 r. zarejestrowano prawie 2800 błękitnych maszyn.Dane z rejestracji uzyskane z wydziałów komunikacji w całym kraju potwierdzają, że ze wszystkich marek w 2011 r. New Holland sprzedał najwięcej ciągników. Udział w rynku, wśród marek zachodnich, ukształtował się na poziomie 27,4 proc., stając się najczęściej wybieraną marką w Polsce.

Duży sukces firma odniosła także na rynku kombajnów zbożowych, osiągając niemal 40-proc. udział. Najpopularniejszymi modelami okazały się te produkowane w płockiej fabryce – seria TC, w szczególności model TC5070. Znaczącym zainteredowaniem cieszyły się również kombajny z serii CX z fabryki w Belgii.

- Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie i wybór produktów marki New Holland. To dzięki Wam od roku 2009 jesteśmy niezaprzeczalnym liderem rynku w zakresie sprzedaży ciągników – mówi Tomasz Kozieł, szef marketingu New Holland. – Pozycja lidera rynku zobowiązuje nas do ciągłego dążenia do doskonałości. Dlatego też New Holland przygotował nowa ofertę produktową, którą -po raz pierwszy zaprezentujemy podczas targów Polagra Premiery w Poznaniu. Wchodzimy w rok 2012 z nowymi, innowacyjnymi produktami, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – dodaje Kozieł. Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.183.183
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!