- Kiedy usłyszeliśmy o sprawie zajęcia ciągnika pana Zaremby nie do końca byliśmy pewni, czy to nie jest żart. Niestety, późniejsze doniesienia tylko potwierdziły te smutne i absurdalne wiadomości. W naszych głowach od razu zrodził się pomysł pomocy panu Radosławowi. New Holland to nie tylko producent maszyn rolniczych - wiemy, jak bardzo ciężka jest praca w gospodarstwie rolnym, dlatego staramy się te zadania jak najbardziej usprawnić. Naszym priorytetem są rolnicy. To oni są dla nas najważniejsi, dlatego, staramy się ich wspierać na rozmaitych płaszczyznach. Tak jest także w przypadku Pana Zaremby. Obecnie gromadzimy potrzebną dokumentację oraz załatwiamy niezbędne procedury tak, aby Pan Radosław jak najszybciej mógł rozpocząć prace w gospodarstwie z ciągnikiem New Holland TD5 - komentuje Tomasz Wieja, Marketing Manager New Holland.

Seria TD5 jest najnowocześniejszą wersją najbardziej popularnych modeli. Ciągniki New Holland serii TD5 są znane przede wszystkim z wszechstronności. Doskonałe podczas pracy w obejściu, z ładowaczem czołowym, z napędem na cztery koła, przy transporcie - wydajne i ekonomiczne, świetnie sprawdzające się w gospodarstwie.

- To naprawdę wspaniała wiadomość! New Holland to pierwsza firma, która w ten sposób zareagowała na moje kłopoty. Z radością skorzystam z jej propozycji, bo drogi prawne do odzyskania mojej własności, oznaczają miesiące lub nawet lata starań. Już niedługo rozpoczną się prace w gospodarstwie, więc użyczenie ciągnika spada mi z nieba. Jestem bardzo wdzięczny, że ktoś w ten sposób chce mi pomóc, że są jeszcze osoby wrażliwe na cudze nieszczęście i firmy, które kierują się nie tylko zyskami, ale i troską o ludzi - mówi wzruszony Radosław Zaremba.

Podobał się artykuł? Podziel się!