Firma New Holland zaprezentowała swoje rozbudowane Centrum Obsługi Klienta w Centrum Doskonałości Maszyn Żniwnych w belgijskiej miejscowości Zedelgem. Jest to oznaka zaangazowania w globalny sektor maszyn żniwnych i chęć przybliżenia klientom firmy “świata New Holland”.

Zedelgem jest pierwotną siedzibą i zakładem produkcyjnym maszyn żniwnych firmy New Holland, szczycącym się ponad stuletnią tradycją oraz innowacyjnymi rozwiązaniami w dzidzinie zbiorów. Nowoczesne centrum obsługi klienta zostało rozbudowane do powierzchni 3000 m2 i gościć będzie ponad 5000 odwiedzających rocznie.  

Obiekt Centrum Obsługi Klienta, znajdujący się  tuż przy zakładzie produkcyjnym charakteryzuje się  zaokrąglonymi, szerokimi liniami architektury i nawiązuje kształtem do wiodących w branży maszyn do zbiorów, a dzięki  dużej, przeszklonej powierzchni wprowadza światło dzienne do całego obiektu. Centrum oferuje klientom programy wizyt dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, które mogą zostać dodatkowo spersonalizowane na konkretne zapytanie. Obiekt gościć będzie różnorodne grupy, m.in: uczestników szkolnych wycieczek pragnących poszerzyć wiedzę w zakresie inżynierii, użytkowników maszyn, gości tzw. VIP czy też pracowników firm.

Goście będą mogli poznać historię firmy przez cały przekrój sprzętu, włącznie z pierwszym w Europie samojezdnym kombajnem żniwnym poprzez bijące światowe rekordy najnowocześniejsze konstrukcje maszyn. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z prezentacjami multimedialnymi w doskonale wyposażonym audytorium, a na ekspozycji wystawowej będą mogli zobaczyć 17 najnowocześniejszych maszyn. Goście mogą również zapoznać się z obszerną kolekcją materiałów promocyjnych w należącym do obiektu sklepie.

Kluczowi klienci będą mogli również spotkać się z ekspertami marki New Holland bądź prowadzenia rozmów handlowych w specjalnie do tego przeznaczonych miejscach.

Zwieńczeniem każdej wizyty będzie wycieczka z przewodnikiem po zakładzie produkcyjnym, w którym goście będą mogli na żywo zobaczyć, jak powstają maszyny żniwne.

Firma New Holland inwestuje w przyszłość maszyn żniwnych w Zedelgem, zakładzie produkującym flagowy kombajn rotorowy CR oraz kombajny konwencjonalne z serii CX, jak również serię dużych pras  kostkujących z serii BigBaler oraz sieczkarnie samobieżnych FR.

-Ta inwestycja stanowi świadectwo zaangażowania firmy New Holland w rolnictwo, zarówno w Europie, jak i na całym świecie – oświadczył Franco Fusignani, prezes firmy New Holland Agriculture . – Nieustannie dążymy do udoskonalania nie tylko naszych maszyn, ale również naszych stosunków z dotychczasowymi i przyszłymi klientami poprzez rozbudowany program kontaktów i wizyt oraz inicjatywy ukierunkowane na potrzeby rolników i przedsiębiorców z całego świata – dodaje.

- Zedelgem to o wiele więcej niż zakład produkcyjny, stanowi on koncentrację doświadczenia w dziedzinie rozwiązań konstrukcyjnych, opracowywania i produkcji maszyn żniwnych. Ponadto, firma New Holland zatrudnia w zakładzie w Zedelgem ponad 2500 osób, co czyni ją jednym z kluczowych pracodawców w regionie oraz najważniejszym centrum doskonałości w Belgii – powiedział Niek Vanwynghene, dyrektor fabryki
Podobał się artykuł? Podziel się!