Do zbioru pasz objętościowych, producent proponuje nowe prasy belujące RB 455 i RB 465, pracujące w technologii High Speed Baling, czyli szybkiego zbioru masy. Maszyny mogą prasować materiał w baloty o szerokości 1,2 m i zmiennej średnicy: od 0,9 do 1,5 m (RB 455) oraz od 0,9 do 1,8 m (RB 465). Obydwa modele mogą zostać opcjonalnie wyposażone w nagarniacz wirnikowy lub zespół tnący.

Komorę prasowania opasają cztery bezszwowe pasy i wałki dociskowe. Wstępnie taśmy są dociskane do balotu za pomocą sprężyn, później hydraulicznie, dzięki czemu można łatwo regulować siłę zgniotu.

Opcjonalnie można wybrać wersję Dual Density umożliwiającą mocniejsze zagęszczenie balotów, dzięki czemu zajmują mniej miejsca i można je łatwiej transportować.

Resorowany podbieracz może mieć szerokość 2 lub 2,3 m. Za nim znajduje się poprzeczny przenośnik ślimakowy, który transportuje materiał w kierunku wirnika. Tym samym droga pomiędzy podbieraczem i wirnikiem została skrócona, co również ma wpłynąć na wydajność pracy maszyn.

W zależności od wyposażenia podstawowego prasy mogą zostać zamówione z wiązaniem siatki lub sznurka bądź z kombinacją wiązania siatki i sznurka. W poszczególny wersjach współprowadzonych jest sześć rolek wiążących sznurek i maksymalnie trzy rolki siatki.

Nowy układ wiązania siatki „Over-Edge" ma nową, szerszą od komory prasującej prowadnicę sieci. Dzięki temu w przypadku użycia sieci standardowej o szerokości 1,2 m krawędzie beli są zakrywane. Dzięki siatce o szerokości 1,3 m bele zakrywane są także w obszarze wykraczającym poza lewą i prawą krawędź.

Oprócz tego dostępne jest podwójne wiązanie sznurka za pośrednictwem dwóch specjalnych, teleskopowych ramion. Wiązanie odbywa się automatycznie. Ilość zwojów może zostać ustalona za pośrednictwem monitora kontrolnego (Control Monitor).

Wśród użytecznych udogodnień, użytkownik ma do dyspozycji m.in. hydraulicznie sterowane noże rozdrabniacza, oraz opcję Dropfloor, czyli opuszczanej podłogi w przypadku zapchania kanału przepływu materiału. Uruchamia się ją sterownikiem z kabiny ciągnika, którego ekran jest dotykowy.

Warto dodać, że maszyna jest obsługiwana również w standardzie ISOBUS.

Zewnętrznym znakiem rozpoznawczym nowej generacji pras jest nowoczesne wzornictwo. Dla łatwego dostępu podczas obsługi, skrzydłowe drzwi znajdują się na całej długości po obydwu stronach prasy.