PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Pronar otwiera fabrykę w Siemiatyczach

Pronar otwiera fabrykę w Siemiatyczach

Autor: farmer.pl/kh

Dodano: 18-10-2012 16:04

Tagi:

W nowym zakładzie Pronaru rusza produkcja sprzętu komunalnego. Docelowo zatrudnienie ma w nim znaleźć około 1000 osób.Oficjalnego otwarcia fabryki dokonano 12 października br. Siemiatycze to kolejny po Narwii, Strabli i Narewce, zakład produkcyjny Pronaru. Podlaski producent dąży do specjalizacji produkcji w poszczególnych miejscach, co ma umożliwić lepsze, kierunkowe szkolenie pracowników, a także na zwiększenie obrotów przedsiębiorstwa i obniżenie kosztów produkcji, a tym samym obniżenie ceny gotowych produktów.

W nowym zakładzie będą wytwarzane maszyny i urządzenia komunalne. Inwestycja warto ponad 60 mln. zł stwarza doskonałe perspektywy rozwoju zarówno dla przedsiębiorstwa, jak i całego regionu. Zakład będzie liderem na siemiatyckim rynku pracy. Już teraz zatrudnionych jest tam 100 osób, docelowo ma być około tysiąca.

Realizację nowego zakładu w Siemiatyczach rozpoczęto wiosną 2009 r. od wysadzenia komina i wyburzenia starych budynków po elektrociepłowni. Wybudowanie i uzbrojenie hali zajęło zaledwie rok. Fabryka zajmuje powierzchnię 2 hektarów.

„Zakład w Siemiatyczach znacząco wzmacnia pozycję Pronaru. Jest to odpowiedź na potrzeby klientów i wyzwania stawiane przez zagraniczną oraz krajową konkurencję, z którą Pronar z powodzeniem rywalizuje" podaje podlaski potentat maszynowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.167.216.239
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!