Targi LAMMA, które odbywają się w angielskim Peterborough, uznawane są za największą wystawę maszyn rolniczych w Wielkiej Brytanii i jedną z największych w Europie. W styczniu w kilku halach zaprezentuje się ponad 850 wystawców  z całego świata. Po raz pierwszy pojawią się na nich także produkty polskiej firmy Pronar. Pokazane zostaną przyczepy, rozrzutniki obornika, ładowacze a także maszyny do zielonek.

- Zaprezentujemy wybrane produkty wysokiej jakości i udostępnimy broszury z informacjami i cennikiem, aby podkreślić możliwości, jakie możemy zaoferować za korzystną cenę - przyznaje David Orrell dyrektor generalny spółki Pronar UK.

W jaki sposób polska firma chce zdobyć uznanie brytyjskich rolników? W rozmowie z dziennikarzami irlandzkiego Agrilandu wyjaśnia to David Orrel.

- Naszym celem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości, a przy tym o cenie, która nie będzie wysoka. Ponadto nasze produkty wyróżniają się niskim kosztem posiadania. Oferujemy nieporównywalny do konkurencji stosunek jakości do ceny, a wszystkie nasze produkty są dostarczane bez ukrytych kosztów dodatkowych. Co więcej - są one dostępne od zaraz.

Jaką sprzedaż na rynkach zagranicznych notuje Pronar? Które kraje są dla polskiej firmy najbardziej perspektywiczne? Jakie nowości zamierza przygotować dla swoich klientów? Z tymi pytaniami zwróciliśmy się do biura prasowego Pronaru przed kilkoma tygodniami. Pomimo zapewnień, do dziś nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi.

Pronar dysponuje siecią dealerów w większości krajów UE. Obecnie maszyny eksportuje do ponad 60 krajów - w tym do Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, a także Nowej Zelandii i Australii.

Podobał się artykuł? Podziel się!